Temizlik Grubu

Antibakteriyeller

Oda Kokuları

Kişisel Bakım Grubu

Oto Bakım Ürünleri

Vaedol 100 ml Antibakteriyel El Temizlik Jeli
Ele yapışmayan, çabuk kuruyan özel formülü sayesinde suya ve havluya gerek kalmadan hijyen sağlar. Bakterilerin ele yerleşmesini engeller. İçerdiği nemlendirici ile elleri yumuşatır. İhtiyaç duyduğunuz her an kullanılabilir. Misket büyüklüğünde bir parça ürün ele alınır ve kuruyuncaya kadar ovuşturulur.
 
İLOX 750 ml Sebze ve Meyve Temizleyici
Sebze ve meyveler sofranıza gelinceye kadar farklı zirai işlemlere tabii tutulur. Bu işlemler sebze ve meyvelerin yetiştirilmesi esnasında uygulanan zirai ilaçlar, parafin, diğer kimyasallar ve gübreleri içerir. Yağ bazlı bu kimyasallar, gübre ve dış etkenlerde oluşan mikroplar suyla yıkamada tam olarak temizlenememekte ve sağlınızı ciddi anlamda tehdit etmektedir. %100 bitkisel hammaddelerle üretilen İlox Meyve Sebze Temizleyicisi, sebze ve meyveleriniz mikroplardan, zirai ilaç ve kimyasal kalıntılardan arındırır. Hiçbir tat ve kalıntı bırakmadan sağlıklı olarak tüketmenizi sağlar.
 
Hakkımızda Ürünler Referanslar Sertifikalar KaliteYönetim Sistemi Private Label İ.K. İletişim  
SUDESAN TEMİZLİK ÜRÜNLERİ VE AMBALAJ SAN. TİC. A.Ş. Cihangir Mahallesi, Petrol Ofisi Caddesi Şehit Komando Onbaşı Uğur Hancı Sokak No:5 Avcılar / İstanbul