Temizlik Grubu

Antibakteriyeller

Oda Kokuları

Kişisel Bakım Grubu

Oto Bakım Ürünleri

Réanima 250 ml El ve Vücut Kremi-Kase
Cildinizi dış etkenlere karşı koruyan özel formülü ile Réanima, aileniz için ideal bir günlük bakım kremidir. Cildinizin bakımını sağlar, yumuşaklık ve canlılık verir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
 
Réanima 100 ml El Kremi-Tüp
Réanima El Kremi özgün formülüyle cilt tarafından yağlandırma hissi vermeden kolayca emilir. Jojoba yağıyla cildi yumuşatır, içeriğindeki E vitaminiyle cildin nemlenmesine, beslenmesine yardımcı olur, dış etkenlere karşı korur. Ailece istenilen her sıklıkta kullanabileceğiniz bir kremdir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
 
Réanima 100 ml Ayak Kremi
Réanima Ayak Kremi özgün formülüyle cilt tarafından yağlandırma hissi vermeden kolayca emilir. Jojoba yağıyla cildi yumuşatır, içeriğindeki E vitaminiyle cildin nemlenmesine, beslenmesine yardımcı olur, dış etkenlere karşı korur. Ailece istenilen her sıklıkta kullanabileceğiniz bir kremdir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
 
Réanima 50 ml Urgent El Kremi-Tüp
Anında bakım sağlayan nemlendirici ve yağlandırıcılar ile kurumuş, çatlamış elleri en hızlı ve sağlıklı şekilde rahatlatır. Ellerinizin gün boyu yumuşak ve bakımlı kalmasını sağlar.
 
Hakkımızda Ürünler Referanslar Sertifikalar KaliteYönetim Sistemi Private Label İ.K. İletişim  
SUDESAN TEMİZLİK ÜRÜNLERİ VE AMBALAJ SAN. TİC. A.Ş. Cihangir Mahallesi, Petrol Ofisi Caddesi Şehit Komando Onbaşı Uğur Hancı Sokak No:5 Avcılar / İstanbul