Temizlik Grubu

Antibakteriyeller

Oda Kokuları

Kişisel Bakım Grubu

Oto Bakım Ürünleri

Waf 1000 ml Likit Oxygen Katkılı Leke Çıkarıcı
Waf Oxygen Katkılı’yı geliştirilmiş yeni formulüyle beyaz ve renkli çamaşırlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Mükemmel temizlik ve hijyen sağlar. Renklilerinizdeki en zor lekeleri, kumaşın renk ve dokusuna zarar vermeden güvenle çıkarır. Çamaşır suyu içermez.
 
Waf 500 ml Oxygen Katkılı Leke Çıkarıcı-Sprey
Waf Oxygen Katkılı Leke Çıkarıcı tatbik edilen kumaşın dokusuna işleyerek en zor lekeleri kolayca çıkarabilen, pratik bir leke çıkarıcıdır. Özel formülü ve ambalajı lekelere direkt müdahale edebilmenizi sağlar. Waf Oxygen Katkılı Leke Çıkarıcıyı renkli beyaz çamaşırlarınızda, masa örtüsü, tül perdeler, yatak örtüsü, halı ve döşemelerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Meyve sulu, çimen, kırmızı şarap, kahve, çay, çamur ve yağ lekeleri gibi en zor lekeleri kolayca çıkarabilirsiniz, lekeye erken müdahale ederek daha iyi sonuç alabilirsiniz.
 
Waf 500 g Oxygen Katkılı Leke Çıkarıcı-Toz
Waf Oxygen Katkılı beyaz ve renkli çamaşırlarınızdaki meyve suyu, çimen, su bazlı mürekkep, kırmızı şarap, kahve, çay, çamur ve kola gibi en zor lekeleri çıkarmak üzere özel olarak formüle edilmiştir. Waf Oxygen Katkılı’yı masa örtüsü, döşeme, tül perdeler, yatak örtüsü, spor kıyafeti, havlu, halı, fayanslarda ve evinizin her yerinde kullanabilirsiniz.
 
Hakkımızda Ürünler Referanslar Sertifikalar KaliteYönetim Sistemi Private Label İ.K. İletişim  
SUDESAN TEMİZLİK ÜRÜNLERİ VE AMBALAJ SAN. TİC. A.Ş. Cihangir Mahallesi, Petrol Ofisi Caddesi Şehit Komando Onbaşı Uğur Hancı Sokak No:5 Avcılar / İstanbul