Temizlik Grubu

Antibakteriyeller

Oda Kokuları

Kişisel Bakım Grubu

Oto Bakım Ürünleri

Réanima VI 300 gr Banyo Tuzu
Ölü deniz tuzu mineralleri sayesinde cildinize banyo sirasinda ve sonrasinda dirilik ve tazelik verir. Vucudu olu hucrelerden arindirip nefes almasina ve rahatlamasina yardimci olur. Egzotik meyveler, güney Amerika ve Akdeniz’in narenciyelerinin huzur veren özelliği ile cildinizde pudramsı bir efekt bırakır.
 
Réanima VII 300 gr Banyo Tuzu
Ölü deniz tuzu mineralleri sayesinde cildinize banyo sırasında ve sonrasında dirilik ve tazelik verir. Vücudu ölü hücrelerden arındırıp nefes almasına ve rahatlamasına yardımcı olur. Tropikal meyvelerin tazeliği, yasemin ve vanilyanın romantik esintileri ile cildinizi dinlendirir.
 
Réanima VIII 300 gr Banyo Tuzu
Ölü deniz tuzu mineralleri sayesinde cildinize banyo sırasında ve sonrasında dirilik ve tazelik verir. Vücudu ölü hücrelerden arındırıp nefes almasına ve rahatlamasına yardımcı olur. Menekşe, yasemin ve Beyaz gül, müge gibi değerli çiçekler ve yeşil yaprak esintileri ile başlayan ve olgun egzotik meyveler ile zenginleştirilmiş gizemli bir ambians sunar.
 
Hakkımızda Ürünler Referanslar Sertifikalar KaliteYönetim Sistemi Private Label İ.K. İletişim  
SUDESAN TEMİZLİK ÜRÜNLERİ VE AMBALAJ SAN. TİC. A.Ş. Cihangir Mahallesi, Petrol Ofisi Caddesi Şehit Komando Onbaşı Uğur Hancı Sokak No:5 Avcılar / İstanbul